Ana Sayfa Genel, Siyaset, SON DAKİKA 1 Kasım 2017 1135 Görüntüleme

KARADAĞ’DAN İSTİFA YALANLAMASI

  1. AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum’da 3 ilçe belediye başkanının istifa ettirileceği yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını açıkladı.
  2. Katipler Konağı’nda düzenlenen basın toplantısında il kongresinde aday olup olamayacağı ve belediye başkanlarının istifa ettireceği yönündeki bir soruyu yanıtlayan Karadağ, “AK Parti olarak biz kendi içimizde yarışıyoruz. Millete hizmet yolunda, ne zaman görev verilirse, başımızın üstünde deriz devam ederiz. Dur denilirse de dururuz.
  3. AK Parti kendi içinde yenilerek devam ediyor. Bu sadece teşkilatlarla alakalı bir konu değil, belediye başkanlarıyla da ilgilidir. Bize kongrelerimizi yapın, 2019 yılına hazırlığınızı yapın denilmiştir” dedi.
  4. Belediye başkanlarının istifa ettirileceği yönündeki haberle ilgili olarak da “Böyle bir bilgi yok, doğru da değildir” diyen Karadağ, “Belediyelerle ilgili bilgiler de doğru yansıtılmamaktadır. Doğru bilgi resmi açıklamayı yapacak genel merkezimizin açıklamalarıdır” ifadelerini dile getirdi.
  5. İl Kongresi tarihi konusunda da bir netlik olmadığını anlatan Karadağ, genel başkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğu ve güneydoğu illerinden başlanılması yönünde bir talimatının olduğunu, o nedenle de tarihin daha sonra belli olacağını sözlerine ekledi.
  6. Diğer yandan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, bir basın mensubuna “3 ismi önce sen yazıyorsun, sonra da kendi yazdığına bir hafta sonra inanarak, il başkanına soruyorsun” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

MÜDÜRLERLE DEĞERLENDİRME!

MÜDÜRLERLE DEĞERLENDİRME!

Haber Sitesi | Uzman Tescil