KARGI’NIN SORUNLARINI AKTARDILAR

KARGI’NIN SORUNLARINI AKTARDILAR

AK Parti Kargı teşkilatı, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’yı ziyaret etti.Ziyarete, AK Parti Kargı İlç
Ana Sayfa Genel 28 Eylül 2018 517 Görüntüleme

KAVUNCU’YLA GÖRÜŞTÜLER

Çorum İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği ile ÖNCÜ Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’yu ziyaret etti.
ÇORİMDER Başkanı Ayhan Boyraz, Milletvekili Kavuncu’ya açtığı iletişim bürosu nedeniyle tebrik ederek hayırlı olmasını diledi.
Yerel gündemlerinin değerlendirildiği ziyarette konuşan ÇORİMDER İl Başkanı Ayhan Boyraz, STK’lar olarak vatandaş ile siyasetçi arasında köprü vazifesi görmeye hazır olduklarını söyledi.
Boyraz, açılan İrtibat bürosu sayesinde vatandaşın milletvekillerine daha kolay ulaşabileceğinin altını çizdi.
Yerelde yaptığı çalışmalar konusunda bilgi veren AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Sungurlu, İskilip, Bayat, Uğurludağ, Alaca ilçelerinde vatandaşlarla kucaklaştıklarını söyledi.
Vatandaşların bir milletvekilini aralarında görmekten son derece mutlu olduğunu belirten Kavuncu, kendilerininde bu isteğe cevap vermek için her zaman halkın arasında olmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.
Yapılacak olan yerel seçimlerede değinen Kavuncu, AK Parti belediye başkan adayının çalışkan, vatandaşın kabul edeceği ve mütevazi özelliği olan birisinin olacağını söyledi.
Milletvekili Kavuncu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ÇORİMDER yönetimine teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

BU GECE BERAT KANDİLİ

BU GECE BERAT KANDİLİ

Haber Sitesi | Uzman Tescil