Ana Sayfa Spor 29 Kasım 2018 204 Görüntüleme

TRİBÜN LİDERLERİNDEN DESTEK ÇAĞRISI!

Çorum Belediyespor Tribün liderleri Hüseyin Nalcı ve Şevket Reis, bir basın toplantısı düzenledi.
Toplantıda ilk söz alan Hüseyin Nalcı, tribün liderleri olarak her zaman takımlarının destekçisi olduklarını hatırlatarak, “Yeri geldi üzüldük, yeri geldi çok sevindik. Ancak, hiçbir zaman ne takımımıza ne de şehrimize küsmedik. Çünkü, bu takım da şehir de bizim. Sevdamızı hiçbir zaman terk etmedik, bu doğrultuda da devam edeceğiz” dedi.
Sezon başında yönetim kurulu ile koordineli çalışmalar yaptıklarını ve her zaman başkan ve yönetimin desteğini gördüklerini anlatan Nalcı, kendilerine teşekkür etti.
Çorum’un birlik içerisinde olmaması halinde başarı elde etmenin zor olduğunu vurgu yapan Nalcı, tüm Çorumlulara seslenerek, ilkyarının kalan 3 maçında takıma sahip çıkıp destek verilmesini istedi.
Kocaeli, Sakarya, Eskişehir taraftarları gibi olmaları için şehrin takımına sahip çıkması gerektiğine dile getiren Hüseyin Nalcı, Kocaeli maçından önce yaptıkları çağrıya taraftarların duyarsız kalmadığını ve stadın doldurulduğunu anlatırken, bu hafta da stadın doldurulması için taraftara çağrıda bulundu.
Takımın ikinci yarıda yapılacak transferlerle çok daha iyi olacağına inandığını söyleyen Nalcı, Tarsus İdmanyurdu takımının geçen yıl elde ettiği başarıyı örnek göstererek, “Bu yıl da bizim için bu başarı neden olmasın” dedi.
Futbolculara da seslenen Nalcı, “Nasıl geçmişte bu memlekette başarılarından dolayı futbolcular unutulmayıp hatırlanıyorsa, siz de formanın önündeki logo için oynayın, arkasındaki isminin unutulmasın” ifadelerini dile getirdi.
Şevket Reis de, birlik beraberlik olunduğu sürece yenemeyecekleri takım olmadığını kaydetti. Şevket Reis, özellikle de tribünlerde egosunu tatmin etmek için gelip futbolculara küfür eden taraftarların olduğunu söyleyerek, buna bir son verilmesini istedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

KÜLCÜ’DEN TRANSFER SİNYALİ

KÜLCÜ’DEN TRANSFER SİNYALİ

Haber Sitesi | Uzman Tescil