Ana Sayfa İlçeler, Yaşam 5 Aralık 2018 208 Görüntüleme

ZEYNEP’İ SEVİNDİRDİLER

AK Parti Sungurlu İl Genel Meclisi Üyesi Ünal Cevizci, İl Genel Meclisi tarafından alınan akülü tekerlekli sandalyeyi doğuştan yürüme engelli 9 yaşındaki Zeynep Sükeyna Fidancı’ya teslim etti.
Çorum merkezde yaşayan doğuştan yürüme engelli ilkokul 3’üncü sınıf öğrencisi Zeynep Sükeyna Fidancı’nın ailesi, Çorum İl Genel Meclisine başvurarak akülü tekerlekli sandalye talebinde bulundu.
İl Genel Meclisi tarafından alınan akülü tekerlekli sandalyeyi AK Parti Sungurlu İl Genel Meclisi Üyesi Ünal Cevizci, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde küçük kızın evine giderek teslim etti.
Cevizci, yaptığı açıklamada, “Bugün Engelliler Günü dolayısıyla Zeynep Sükeyna Fidancı kızımızı evinde ziyaret ederek, İl Genel Meclisimizin katkılarıyla almış olduğumuz akülü aracı kızımıza vererek sevincine mutluluğuna ortak olduk. Sağlıklı günlerde kullanması dileğiyle başarılar dilerim. Engelliler sevgi ve şefkat ister, sevginizi ve şefkatinizi onlardan esirgemeyin” dedi.
İl Genel Meclisi olarak engelli vatandaşlara her türlü destek olacaklarını vurgulayan Cevizci, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm engelli kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Zeynep Sükeyna Fidancı ve ailesi, akülü tekerlekli sandalye için Ünal Cevizci başta olmak üzere İl Genel Meclisi üyeleri ve katkısı olan herkese teşekkür ettiler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

MECİTÖZÜ’NDE DEVİR-TESLİM

MECİTÖZÜ’NDE DEVİR-TESLİM

Haber Sitesi | Uzman Tescil