Ana Sayfa Genel, Kültür-Sanat 31 Ocak 2019 308 Görüntüleme

ÇORUM, EMITT’TE TANITILIYOR

Çorum, dünyanın en büyük turizm fuarında yerini aldı.
İstanbul, EMITT Fuarı ile Dünyanın en büyük turizm organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 23.’ncü kez 85 ülkeden turizmcilerin buluşmasına sahne olan fuarın açılış törenine Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, KKTC Bakanı Fikri Ataoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile birlikte turizm meslek birlik başkanları, bir çok ilin vali ve belediye başkanı katıldı.
Katılımcıların açılış kurdelesini kesmesinin ardından protokol üyeleri ve katılımcılar stantları ziyaret etti. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı desteğiyle bölge illerinin tanıtımı için açılan müşterek stantta dört ilin turizm değerleri tanıtıldı. Çorum da tarihi, doğal ve kültürel değerlerini tanıtmak amacıyla fuarda yerini aldı.
Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Çorum standında Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Arslan, Şube Müdürü Sümeyra Şengül, Anitta Otel’den Seval Demirci Gücan ve Ebru Avcı, Büyük Otel’den Ali Tufan, Ali Demir ve Mecitözü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erol Ateş, Günay Teke, Dilber Gürbüz ile İstanbul Çorumlu Dernekler Platformu Temsilcisi Hüseyin Akmaz yer aldı.
Çorum standını ziyaret edenlere tanıtım broşürü, harita, tanıtım filmi, boyama kitabı gibi materyallerle birlikte leblebi ikramı yapıldı.
Turizm profesyonellerinin buluşmasına sahne olan fuar 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında açık kalacak.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

ZANAATKARLARDA HUMMALI ÇALIŞMA

ZANAATKARLARDA HUMMALI ÇALIŞMA

Haber Sitesi | Uzman Tescil