Ana Sayfa Kültür-Sanat, Siyaset 31 Ocak 2019 320 Görüntüleme

STAD YERİNE KÜLTÜR SİTESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, başkan seçilmesi halinde Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı yerine Kültür Sitesi yapacağını açıkladı.

Şahin, yerel basın kuruluşlarının temsilcileri ile bugün sabah saatlerinde kahvaltıda bir araya geldi.
Fas Kahvesi’nde düzenlenen toplantıya İl Başkanı Arslan Kaynar, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Kaan Uz, İl Başkan yardımcısı Ömer Kaşık ve bazı parti yöneticileri ve basın mensupları katıldı.
Toplantıda kısa bir açıklama yapan Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, basının öneminden bahsederek, “Basın bir toplum için olmazsa olmazlardandır. Özellikle de seçim zamanında biz siyasilere büyük katkı sağlıyorsunuz. Biz kendimizi ve yapacaklarımızı sizlere anlatıyoruz, sizler de milletimize aktarıyorsunuz. Bu anlamda sizlere şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.
31 Mart seçimlerinin huzur ve güven içerisinde geçmesini temenni eden MHP Adayı Kenan Şahin, seçim vaatleri arasında yer alan bir projesini de açıkladı.

Çorum’da yıllardır tartışma konusu olan Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı ile ilgili projesini kamuoyuna açıklayan MHP Adayı Kenan Şahin, “Stadın yerine kesinlikle konut yapılmayacak. Biz oraya çok amaçlı kullanılacak bir Kültür Sitesi yapacağız. İçerisinde sinema salonları, tiyatro salonu, toplantı salonu, gençlik merkezi bulunacak. Çorum kültürle buluşacak. Çorum’u kültür başkenti haline getireceğiz” açıklamasında bulundu.
İl Başkanı Arslan Kaynar da seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek tüm seçim bölgelerinde başarılı olacaklarına inandığı söyledi ve basın mensuplarına toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

MARTIN SONU KARAKIŞ OLUR

MARTIN SONU KARAKIŞ OLUR

Haber Sitesi | Uzman Tescil