Ana Sayfa Spor 2 Ağustos 2019 235 Görüntüleme

ŞEKER’DEN MESAJ VAR

Yeni Çorumspor Başkan Yardımcısı Mustafa Şeker, Başkan Fatih Özcan ile yemekte bir araya geldi.
Antalyalı olmasına rağmen Kulüp Başkanı Fatih Özcan’ın talebiyle Çorumspor’a yönetici olan ve geçtiğimiz sezon kulübe önemli miktarda maddi destek veren Mustafa Şeker, Özcan’ın ekibinin bir parçası olarak elde edilen şampiyonlukta da önemli katkı sağladı.
Yeni sezon öncesi Fatih Özcan’ın devam edip etmeyeceği spor camiasında konuşulurken, gün içerisinde yapılan olağan genel kurula Başkan Özcan ve yardımcısı Şeker, katılmadı.
İkili, akşam saatlerinde yemekte bir araya geldi.
Çorumspor camiası 9 Ağustos’ta yapılacak genel kurulda Fatih Özcan’ın devam edip etmeyeceğini merakla beklerken, Şeker, sosyal medya hesabından yemekte çekilen bir fotoğrafı paylaşırken, önemli mesajlar verdi.
Şeker, yaptığı paylaşımda, “Çok uzun zaman oldu Kardeşim ile Akdeniz akşamlarında böylesi keyifli bir akşam yemeği yemeyeli… Özlemişim gülen yüzünü! Anlamayanlar için dilini, vefasızlar için kendini yormakla en kaliteli zamanlarını heba ettiği için, kendisine çok kızdım, onu hiçbir zaman yalnız bırakmadım, ama sevdasına olan saygımı da hiçbir zaman kaybetmedim. Kaoslu günler bizden uzak dursun, artık huzur dolu, güzel günler bizi bekliyor” ifadelerini dile getirdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

CEYLAN’DAN BEKLENEN HAMLE!

CEYLAN’DAN BEKLENEN HAMLE!

Haber Sitesi | Uzman Tescil