Ana Sayfa İlçeler, Siyaset 9 Ağustos 2019 124 Görüntüleme

SİYASİ ŞOV YAPILIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından Sarıyer Belediyesi’nin Oğuzlar Belediyesi’ne gönderdiği iş makinesinin geri alınmasıyla ilgili bir açıklama yapıldı.
CHP’nin açıklamasında, 2017 yılında dönemin Belediye Başkanı Orhan Ateş’in girişimleriyle Aşdavul Beldesi ile Oğuzlar Belediyesinin yol yapımı ve destek amaçlı olarak Sarıyer Belediyesi tarafından araç desteği sağlandığı belirtilirken, olayla ilgiyi kamuoyunda yanlış, kirli ve amacını aşan eleştiriler olduğuna dikkat çekildi.
Yasal olarak hibe edilen aracın geri alınamayacağına dikkat çekilen açıklamada, “Söz konusu araç Sarıyer Belediyesi ile kardeş belediye olduğumuz için geçici olarak tarafımıza verildi ve tekrar sahibi olan Sarıyer Belediyesi’nce geri alındı. Bu olay üzerine ortalığı velveleye verenlerle aracın geldiğinde hurdayı mı getirdiniz diyenler aynı kişilerdir. Araç geldiğinde bir hayırlı olsunu diyemeyenlerin aracın giderken yaptıkları sadece siyasi şovdur. Ancak tarih bu şovu yapanları değil 2014-2019 yılları arasında Oğuzlar’ı CHP’li belediye aldı Oğuzlar’a bu dönemde çivi çaktırmayacağız ki burnu sürtsün siyaseti yapanları kara bir leke olarak hatırlayacak.” İfadelerine yer verildi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil