HİLAL OLSUN TÜRKİYE KURBAN BAĞIŞ KAMPANYASI

HİLAL OLSUN TÜRKİYE KURBAN BAĞIŞ KAMPANYASI

Türk Kızılay Çorum Şube Başkanı Hüseyin Kılıç, bugün bir basın toplantısı düzenleyerek “Hilal Olsun Türk
Ana Sayfa Eğitim 23 Ağustos 2019 254 Görüntüleme

ALGI KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Fizyoterapist, 1 Özel Eğitim Alan Uzmanı, 1 Özel Eğitim Uzmanıyla kadrosunu güçlendirdi.
Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuk ve gençlere yönelik eğitim ve öğretim vermek amacıyla kurulan Çorum Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kale Mahallesi Zafer 10. Sk. No:2’de Çorum adresinde hizmet vermeye devam ediyor.
Kuruma ait servis araçlarıyla öğrencileri ücretsiz olarak taşıdıklarını belirten Kurum Müdürü Kenan Cam, dallarında uzman olan Özel Eğitim Uzmanı Emel Baltacı’nın, Fizyoterapist Tuğçe Özbek’in, Özel Eğitim Alan Uzmanı Cihan Taşdelen’in kurumlarında seans kabulüne başladığını söyledi.
Cam, özel eğitime ihtiyacı olan bireylere eğitim verip, topluma kazandırmayı hedef edinmiş bir kurum olduklarını belirtti.
Merkezlerinin kurulduğu günden itibaren göstermiş olduğu özverili çalışmaları ve kaliteli eğitimleri sayesinde hızla büyüdüğünü ve büyümeye devam ederek örnek gösterilen öncü bir kuruluş haline geldiğini ifade eden Cam, deneyimli, genç ve dinamik kadroları, geniş eğitim-öğretim materyalleri ile Özel Eğitim ve Rehabilitasyon konusunda çocuklara ve gençlere hizmet vermenin gururu içerisinde olduklarını kaydetti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil