BELEDİYEDEN AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

BELEDİYEDEN AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

Çorum Belediyesi kültür-sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. “Millet Bahçesi’nd
Ana Sayfa SON DAKİKA, Spor 27 Kasım 2019 223 Görüntüleme

CEZAEVİ ŞAMPİYON OLDU

  • Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Temsilciliği tarafından kamu kurumları çalışanları arasında bu yıl 8.sini düzenlenen halı saha turnuvası oynanan final maçı ile sona erdi.
  • Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Selim Aydın yaptığı açıklamada, “Turnuvamız Birincisi Çorum Kapalı Cezaevi, Turnuvamız İkincisi Emin Kırtasiye, Turnuvamız Üçüncüsü Değişim Etüd olmuştur.
  • 19 Ekim de başladığımız ve 12 takımın yarıştığı Turnuvamız birlik ve beraberlik içerisinde amacına uygun olarak tamamlanmıştır. Katılan bütün takımlarımıza teşekkür ediyor, dereceye giren takımlarımızı da kutluyorum. Bu sene turnuvamıza “BARIŞ PINARI” adını verdik. Türkiye Kamu-Sen bütün varlığıyla ve dualarıyla şeksiz, şüphesiz, dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğin yanındadır. Yüce Rabbimiz’den dileğimiz, hiçbir Mehmetçiğimizin burnu dahi kanamadan, ayaklarına taş değmeden dönmeleridir. Rabbim Türk askerini daima muzaffer kılsın. Allah muvaffak eylesin. ” Operasyon devam ederken, şehit olan askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve Türk milletine baş sağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.
  • Aydın, “Bütün futbolsever arkadaşlarımız ile önümüzdeki yıllarda bulaşmak dileğiyle.. Allah’a emanet olun. Turnuvamızın takibini yapan, Teknik Komite Başkanımız, sendikamızın da eğitim ve sosyal işlerden sorumlu Başkan Yardımcımız Sinan Mol’e, Komite Üyemiz Vahit Kolcu’ya, Komite üyemiz Ali Erol’a emeklerinden dolayı teşekkür ediyor,kutluyorum. Aynı zamanda turnuvamıza başladığımız günden beri fedakarlıklarla maçlarımızı idare eden Hakem Hakan Önder öğretmenimize de yönetim kurulum adına, futbolseverler imiz adına teşekkür ediyorum. Turnuvamızın amacına ulaşması, devamının sağlanması yönünde bizleri motive etmektedir. Geri dönüşler bizleri mutlu etmektedir” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

DODURGA’DA ‘DUT’ HAMLESİ!

DODURGA’DA ‘DUT’ HAMLESİ!

Haber Sitesi | Uzman Tescil