HİTİTLERİN 3500 YILLIK YAŞAMI YENİDEN CANLANDIRILDI

HİTİTLERİN 3500 YILLIK YAŞAMI YENİDEN CANLANDIRILDI

Çorum’un Boğazkale ilçesinde dünyanın en büyük imparatorluklarından Hititlerin, 3500 yıl öncesindeki yaş
Ana Sayfa SON DAKİKA, Yaşam 1 Aralık 2019 246 Görüntüleme

EK, OĞLUNU EVLENDİRDİ

  • Çorum Kalaycılar-Hırdavatçılar ve Bakırcılar Odası Başkanı Sedat Ek’in oğlu Serkan Ek, evlendi.
  • Esma-Erdal Çiftçi’nin kızı Şeyma ile Nahide-Sedat Ek çiftinin oğlu Serkan’ın düğünü Cuma günü başladı. Cumartesi günü ise saat 17.00’de gelin alma merasimi gerçekleştirildi. Saat 18.30’da ise Afra Düğün Salonu’nda nikah ve düğün töreni yapıldı.
  • Düğüne Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, ÇESOB Başkanı Recep Gür, MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun, Hitit Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Çerikçi, Elektrik ve Su tesisatçılar Odası Başkanı Erol Bozkurt, Kunduraca ve Dikiciler Odası Başkanı Halil Gürbüzer, Lokantacılar ve Ahçılar Odası Başkanı Burhan Balcı başta olmak üzere her iki ailenin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.
  • Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, nikahını kıydığı genç çifte içerisinde Türk Bayrağı, Kur’an-ı Kerim ve kahve fincanı bulunan hediye seti verdi.
  • Aşgın, her iki aileyi kutlarken, genç çifte de ömür boyu mutluluklar dilerken, davetliler ilerleyen saatlere kadar müzik eşliğinde eğlenerek Çiftçi ve Ek Ailesinin mutluluğuna ortak oldular.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖRNEK

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖRNEK

Haber Sitesi | Uzman Tescil