BELEDİYEDEN AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

BELEDİYEDEN AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

Çorum Belediyesi kültür-sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. “Millet Bahçesi’nd
Ana Sayfa Genel, SON DAKİKA 7 Aralık 2019 218 Görüntüleme

‪CİĞER-İ ALA’YA GÖRKEMLİ AÇILIŞ!

  • Ciğer-i Ala Et ve Balık Restaurant’ı düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.
  • AK Parti İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Çiftçinin işletmeciliğini yaptığı Ciğer-i Ala Et ve Balık Restaurant’ı ve Arda Balıkçılık İşletmelerinin açılışı bugün gerçekleştirildi.
  • Üçtutlar Mahallesi Dr. İlhan Gürel Caddesi üzerinde faaliyet gösteren  işletmelerin açılış törenine Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Düvenci Belediye Başkanı Necmettin Yalçın, AK Parti eski İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
  • İl Müftüsü Muharrem Biçer’in okuduğu duanın ardından işyerinin kurdelesi Vali Çiftçi, Milletvekilleri Ceylan ve Kavuncu ile birlikte diğer protokol üyeleri tarafından toplu halde kesildi. Ardından da davetlilere balık ekmek ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.
  • Protokol ve davetliler, işletme sahibi İbrahim Çiftçi’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunarak bereketli kazançlar temenni ettiler.
  • İşyeri sahibi İbrahim Çiftçi de açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil