CADDE IHLAMUR KOKACAK

CADDE IHLAMUR KOKACAK

Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nde ağaçlandırma çalışmaları başladı. 30 Ağustos’ta yapılacak açılış töreni
Ana Sayfa Genel, Siyaset, SON DAKİKA 9 Aralık 2019 271 Görüntüleme

SORUNLARI EL ELE VEREREK ÇÖZECEĞİZ

  • AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, “Ne talebiniz varsa kapımız sonuna kadar açık. Elimizden gelenin fazlasını sizler için yapacağız” dedi.
  • AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çiftçi Malları Koruma Başkanlığının Ağustos ayında yapılan seçimlerde oluşan yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Rafet Altunörs, yönetim kurulu üyeleri ile çalışanlar hazır bulundu.
  • Ziyarette Başkan Altunörs ve işçilerle sohbet etme imkanı bulan Milletvekili Ceylan, bugüne kadar yapılan çalışmalardan olumlu geri dönüş aldıklarını ifade etti. Ceylan, “Çiftçi Malları Koruma Başkanlığında göreve gelen başta Rafet bey ve yönetimi olmak üzere herkesi tebrik ediyoruz. Allah yolunuzu açık etsin. Sizler Çorum’da emek sarf ediyorsunuz. Özellikle Çorum’daki kardeşlerimize hizmet ediyorsunuz. Sizler görünmeyen kahramanlarsınız. Kamuoyunda çok bilinmiyorsunuz ama oradaki göreviniz kamuya hizmettir. Vatandaşımızın koruma, bakım, temizlik görevlerini yapıyorsunuz. Sizlerin seçilmesinden sonra yeniden bir kurum havasına büründüğünü görüyorum. Hizmet kalitemiz daha da üst seviyeye çıktı. Halktaki memnuniyette arttı. Bu nedenle tüm çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
  • Her türlü taleplerinde bağcıların yanında olduğunu vurgulayan Milletvekili Ceylan, “Çorum bizim ortak paydamız. Çorum’a her alanda hizmet etmek zorundayız. Çiftçimizle ilgili tüm alanlarda özelde bağcılarımızın yanındayız. Tarımla ilgili diğer konularda da elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Ben kendim de bir ziraat mühendisiyim. Toprakla uğraşan, hala ekim yapan birisiyim. Küçük yaşlardan beri çiftçiliğin içerisindeyiz. Ne talebiniz varsa kapımız sonuna kadar açık. Elimizden gelenin fazlasını sizler için yapacağız. Şuana kadar bizlere ne talep gelirse bunları beraber çözüme ulaştırdık. Sorunlar yumağı oluşabilir ama bunları hep birlikte el ele vererek çözeceğiz” ifadelerini kullandı.
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mazlum milletlerin sesi olduğunu belirten Ceylan, “Öyle bir Cumhurbaşkanımız var ki adeta tüm dünyaya karşı dimdik ayakta duruyor. Müslüman coğrafyasında yaşayan tüm mazlumların yanında yer alıyor, onlara el uzatıyor. Sadece 81 milyonun cumhurbaşkanı değil nerede mazlum varsa onların da cumhurbaşkanı. Hepsine el uzatıyor” şeklinde konuştu.
  • “HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLACAĞIZ”
  • Birlik ve beraberlik mesajları veren Milletvekili Ceylan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
  • “Bu ülke hepimizin. Bu ülkede birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız sürece kimsenin bize gücü yetmez. Topraklarımızı seviyoruz. Şehitlerimizin kanıyla sulanmış topraklarımızda tek millet, tek devlet, tek vatan olarak yaşayacağız. Bizim istediğimiz bu. Tüm renklerimizle birlikte Alevisiyle, Sünnisiyle birlikte yaşayacağız. Bu dalgalanan bayrakta hepsinin kanları var. Bir olacağız, beraber olacağız, önce birlikte Çorum daha sonra da hep birlikte Türkiye olacağız. 2023’lere, 2053’lere, 2071’lere bizden sonraki nesillere daha güzel bir ülke bırakacağız.”
  • Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çiftçi Malları Koruma Başkanı Rafet Altunörs ise verdiği destekler nedeniyle Milletvekili Ceylan’a teşekkür etti. Altunörs, “Ağustos ayında seçimle geldik. Bizler elimizden geldiğince kurumumuzu en güzel şekilde temsil edip, devletimize layık bir kamu kurumu haline getirmeye çalışıyoruz. Sizlerin de verdiğiniz destekler nedeniyle teşekkür ediyorum. Geçmişten bugüne kadar desteklerinizi görüyoruz. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
  • Ziyaret sonunda Milletvekili Ceylan, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Rafet Altunörs’e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın portresini armağan etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

KAMYONLAR ÇARPIŞTI

KAMYONLAR ÇARPIŞTI

Haber Sitesi | Uzman Tescil