BELEDİYEDEN AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

BELEDİYEDEN AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

Çorum Belediyesi kültür-sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. “Millet Bahçesi’nd
Ana Sayfa Siyaset, SON DAKİKA, Spor 8 Şubat 2020 223 Görüntüleme

ÖNCÜ GENÇLİK’TEN MECLİS ÇIKARMASI!

  • Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim kurulu Üyeleri Ankara’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
  • AK Parti grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinleyen heyet, toplantı sonrasında TBMM Meclisi Başkanı Mustafa Şentop ile bir araya geldiler. Kulüp çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yaptılar.
  • Heyette Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mustafa Yüksel’e Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İbrahim Bolat, Mücahit Keskinel, Şahin Özcan eşlik etti.
  • Heyet, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu ve Oğuzhan Kaya’yı makamlarında ziyaret ederek, kulübün çalışmaları hakkında bilgi vererek kulüp çalışmalarını içeren  brifing dosyasını milletvekillerine sundular.
  • Önümüzdeki günlerde yapılması planlanan “Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Tanıtım ve Plânlama” toplantısına milletvekillerini davet ettiler.
  • Kulübün yaptığı faaliyetlerin ve planlamaların kamuoyu ile paylaşılacağı toplantıya ilimizin siyasî ve idarî tüm  aktörlerinin davet edileceğini ifade eden Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mustafa Yüksel, “Şubat ayı ortalarında yapmayı düşündüğümüz toplantı ile ilimizde spor adına çok güzel  şeylerin yapıldığını bir kez daha ve yüksek sesle söyleyeceğiz. Kulüp olarak kırmızı  çizgimiz olan milli ve manevî değerlerimizin gençlere aktarımı noktasında  yürüttüğümüz çalışmaların ülkemizdeki ve ilimizdeki diğer sivil toplum kuruluşlarına da güzel örnek olacağını temenni ediyoruz. Bunun ön çalışması olarak bugün Çorum milletvekillerini ziyaret ederek brifing dosyası verdik ve kulübümüzün tanıtımını yaptık. Çeşitli branşlarda üç yüzün üzerinde sporcu ile faaliyetlerimiz devam ediyor.
  • Nitelikli sporcu sayımızı artırmak için gereken her şeyi yapıyoruz. Görünürlük çalışmalarımızda bunun önemli ayaklarından biridir. Bu kapsamda  Önümüzdeki  haftalarda Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi,  Belediye Başkanımız Sayın Halil İbrahim Aşgın, Rektörümüz Sayın Ali Osman Öztürk, İl Milli Eğitim  Müdürümüz Sayın Yakup Sarı ve AK Parti İl Başkanı Sayın Yusuf Ahlatcı’yı ziyaret ederek hem brifing dosyamızı vereceğiz hem de toplantımıza davet edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil