ALEV TOPUNA DÖNDÜ

ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Laçin İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında bir araç cayır cayır yanarak kül oldu.Narlı yol ayrımınd
Ana Sayfa Siyaset, SON DAKİKA 1 Nisan 2020 78 Görüntüleme

GRUP BAŞKAN VEKİLLERİYLE TELEKONFERANSLA GÖRÜŞME!

  • Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Belediye Meclisinde grubu bulunan partilerin grup başkan vekilleriyle görüştü.
  • Telekonferans sistemiyle gerçekleşen toplantıda Başkan Aşgın, grup başkan vekillerini koronavirüs tedbirleri kapsamında yaptıkları çalışmalar konusunda bilgilendirdi.
  • Belediye Meclis Başkan Vekili İsmail Bölükbaş, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Tuzcu, CHP Grup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz ve MHP Grup Başkan Vekili Selim Güloğlu ile bu süreçte yapılması gereken çalışmaların da istişare edildiği telekonferansta ayrıca sosyal yardımların da önemine vurgu yapıldı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkenin de zor günlerden geçtiğini söyleyen Belediye Başkan Dr. Halil İbrahim Aşgın, imkanı olan esnaf, işadamı ve tüccarların bu dönemde özellikle Gıda Bankası aracılığıyla yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırabileceklerini belirtti.
  • Gıda Bankasına sadece ayni (malzeme) yardımının yapılabildiğinin altını çizen Başkan Aşgın, nakdi yardımların ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası için açılan hesap numaralarına yatırılması gerektiğini hatırlattı.
  • Grup Başkan vekilleri de Çorum Belediyesi’nin koronavirüse karşı yürüttüğü çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirterek bundan sonraki çalışmalarda da destek vereceklerini ifade ettiler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

MEMUR, BORDRO YAKTI

MEMUR, BORDRO YAKTI

Haber Sitesi | Uzman Tescil