KILIÇ’TAN OSMANCIK’A ÇIKARMA

Vali Necmeddin Kılıç, ilçe ziyaretleri kapsamında Osmancık ilçesini ziyaret ederek bir dizi inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

Ziyarete Garnizon Komutan V. Per. Alb. Çetin Öcal, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. Abdurrahman Başbuğ da katıldı.

İlk olarak Osmancık Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Kılıç Kaymakam V. Muhammed Çetin’den ilçe ile ilgili brifing aldı.

Daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Osmancık Adliyesine giden Vali Kılıç, Cumhuriyet Savcısı Hasan Hüseyin Altunay’ı makamında ziyaret ederek bir süre kendisiyle sohbet ettiler.

Adliye ziyaretinin ardından Osmancık Belediye Başkanlığını ziyaret eden Kılıç, Belediye Başkanı Hamza Karataş’tan ilçenin çalışmaları hakkında brifing aldı.

Daha sonra Osmancık ilçesinin yeni eserlerinden Şehit Asb. Mustafa Ayna Tabiat Parkına da giden Vali Kılıç beraberindeki heyet ile birlikte parkı gezerek incelemelerde bulundu.

Ardından Eski Osmancık İlçe Devlet Hastanesinin yerini, Tarihi Osmancık Koyunbaba Köprüsündeki tadilat çalışmalarını, yeni yapımı tamamlanan Osmancık Şehirlerarası Otobüs Terminalini ve Osmancık ilçesinde yapımı devam eden Huzurevi inşaatını gezen Vali Kılıç, yerinde incelemelerde bulundu.

İncelemelerin ardından Vali Kılıç ve beraberindeki heyet Osmancık İlçesinden ayrıldı.