ÇORUM MUHTEŞEMDİ

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse yaklaşık 100 kişilik heyet ile TBMM’de parti grup toplantısına katıldı.
Gençler, toplantıda Başbakan Binali Yıldırım’ın konuşmasını sık sık attıkları “Çorum Seninle Gurur Duyuyor” sloganı ile kestiler. Başbakan Yıldırım da, “Geçtiğimiz hafta Çorum harikaydı Çorum Muhteşemdi” şeklinde karşılık verdi.


Grup Toplantısının ardından AK Gençlik, Başbakan Yıldırım ve Uslu ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Daha sonra AK Parti Çorum Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Teşkilatları ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ziyaret ettiler.


Uslu ziyarette gençlerle sohbet ederek, “Biz Ak Partililer olarak Devletin zaafa uğramaması konusunda herkesten daha duyarlı, titiz davranmalıyız. Siyasi partilerin alternatifi vardır ama Devletin alternatifi zillettir. 15 Temmuz’dan sonra Ak Parti’nin kaderi ile Türkiye’nin kaderi eşleşmiştir. Ak Parti yoksa Türkiye sıkıntıda demektir. Ak Partinin düşüncesi, vizyonu birleştiricidir. Vatan millet aşkıyla dolu, Allah yolunda gayret eden bir gençlik için azimle çalışmaya devam ediyoruz. Bizleri hiçbir karanlık güç korkutamaz. Ülke düşmanlarına en güzel cevap; birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir ” dedi.


Uslu, Ak Gençliğe Gazi Meclisi gezdirerek 15 Temmuz gecesi yaşanan hain saldırı hakkında da bilgiler verdi.