SULTAN TOWER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

  1. Çakırsoy İnşaat ve Taşlar İnşaat konsorsiyum ortaklığıyla yapımı tamamlanan Çorum’un en yüksek ve en prestijli binası Sultan Tower görücüye çıktı.
  2. 200 araçlık otoparkı, 1.650 metrekare kapalı otoparkı, hipermarketi, çocuk oyun alanları, fitness center, geniş yeşil alanı ve 7/24 saat güvenlik noktası ile Çorum’da fark yaratan bina kente ise eşi benzeri olmayan bir değer kattı.
  3. Sultan Tower’ın sadece mimarisiyle değil ayrıcalıklarıyla da Çorum’un zirvesinde yer aldığını söyleyen bina yetkilileri Cemal Ersoy, Şaban Torun, Mehmet Çakır ve Erdal Taş, bugün bir basın toplantısı düzenleyerek Sultan Tower’ın kapılarını basın mensuplarına açtılar.
  4. Geleceğin en değerli yatırımını yapmak isteyenler için Sultan Tower’ın kaçırılmaz bir fırsat olduğunu vurgulayan Ersoy, Torun, Çakır ve Taş, Sultan Tower’ın yatırımcısına asla kaybettirmeyeceğini dile getirdiler.
  5. Ulukavak Mahallesi İlim Yayma Cemiyeti’nin hemen arkasında bulunan 245 metrekare genişliğinde 4+1 konutların bulunduğu Sultan Tower’ın mimarı projesini Ersoy Mühendislik hazırladı.
  6. Sultan Tower’ın ayrıcalıklı dünyasında yer almak isteyenlerin, 0.532 366 36 69 ve 0.532 352 32 97 nolu telefonu aramaları isteniyor.