ŞANSSIZLIĞIMIZI KIRMAK İSTİYORUZ

  1. Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, Pazar günü oynayacakları Arsin maçında tek hedeflerinin 3 puan olduğunu söyledi.
  2. Ligde iç sahada galibiyetleri olmadığını dile getiren Tokuş, “ Hafta sonu kendi sahamızda Arsinspor’u konuk edeceğiz. Bilinen nedenlerden dolayı iç saha maçlarımızda galibiyetimiz yok. Bu maçta bu şanssızlığımızı da kırmak istiyoruz. Artık herkesin bildiği gibi kolay maç yok. Tüm takımlar sahaya kazanmak ya da puan almak için çıkıyor. Bu maçın da zorlu geçeceğinin farkındayız. Ancak biz bütün hazırlıklarımızı 3 puan üzerine yaptık. Bunu başarabilecek gücümüz de var” dedi.
  3. Bu maçta taraftarların tribünleri doldurmasını istediğini ifade eden Tokuş, “Çok şükür hem ligde hem de kupada yolumuza kayıpsız devam ediyoruz. Bu seriye devam etmek için Arsin maçını da kazanmamız gerekiyor. Burada taraftarlarımıza da çok büyük iş düşüyor. Maçın başlama düdüğünden bitiş düdüğüne kadar bizlere destek olmalarını istiyoruz. Gelin hep birlikte şansızlığımızı kıralım” şeklinde konuştu.