CEYLAN’DAN ORTAKÖY’E ÇIKARMA!

  1. AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, açılış ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Ortaköy İlçesi’ne gitti.
  2. Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, İl Başkan Vekili Eyüp Arslan, il yönetim kurulu üyeleri Uğur Urhan, Aziz Mustafa Kılıçarslan ve Timur Cevher, il genel meclis üyeleri ve bazı partililerle birlikte Ortaköy’e giden Milletvekili Ceylan, Belediye Başkanı Taner İsbir, İlçe Başkanı Osman Kara ve kalabalık partili tarafından coşkuyla karşılandı.
  3. Ceylan, ilk olarak AK Parti İlçe başkanlığını ziyaret etti.
  4. İlçe Başkanı Osman Kara’yı tebrik eden ve çalışmalar hakkında bilgiler alan Ceylan, daha sonra da esnaf ziyaretleri yaptı. Esnafların sıcak bir ortamda karşıladığı Ceylan, hal-hatır sorarak hayırlı işler temennisinde bulundu.
  5. Özellikle de yaşlı vatandaşlarla samimi bir şekilde görüşen Ceylan, vatandaşlardan duacı olmalarını istedi.
  6. Daha sonra Belediye tarafından yapılan hizmetleri yerinde inceleyen Milletvekili Ceylan, Cemal Boyacı Parkı’nı gezdi ve Şehitler Çeşmesi’nden su içti.
  7. Müftülük binası, 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nun açılışını yapan ve burada Ortaköylülere seslenen Milletvekili Ceylan, Kurs’ta eğitim gören miniklerle ve görevli öğretmenlerle de sohbet etti.
  8. Açılışla birlikte Ortaköy programını tamamlayan Milletvekili Ceylan, son derece memnun ve moralli bir şekilde ilçede ayrıldı.