İSBİR’E HİZMET TEBRİĞİ!

  1. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a belediye hizmetlerini anlattı.
  2. Ziyaret, açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Ortaköy’e giden AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, ilçede büyük bir ilgiyle karşılandı. Ceylan, ilçeyi gezerken Belediye Başkanı Taner İsbir de belediye tarafından yapılan yatırımları anlattı. Başkan İsbir, özellikle de ilçe meydanı, saat kulesi ve park hakkında bilgiler sundu.
  3. Milletvekili Ceylan da meydanın öneminden bahsederken, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına kadar meydanın tamamlanması talimatını verdi. Meydanların kentlerin simgesi olduğuna işaret eden Milletvekili Ceylan, meydanın kazandırılmasından dolayı Başkan İsbir’i tebrik etti.
  4. Ortaköy’ün hizmetin daha fazlasını hak ettiğini dile getiren Ceylan, genel idare ve yerel yönetim arasındaki birlikteliğin devam ettirildiği takdirde hizmetlerin artacağına inandığını da sözlerine ekledi.
  5. Başkan İsbir, Cemal Boyacı Parkı’nda yapılan çalışmalardan da bahsederken Milletvekili Ceylan da kendisine bayanlar tarafından verilen çiçeği Zeki Gül ve ilçe kaymakamına verdi.
  6. Parkta yapılan çalışmalardan dolayı Başkan İsbir’i tebrik eden Ceylan, bayanlarla da görüştü.
  7. Milletvekili Ceylan, şehitlerin isimlerinin yazıldığı çeşmeden su içerken, İl Müftüsü Ahmet Akın da şehitler için dua okudu.