UZAY’DAN DOLMA GELENEĞİ

  1. Uzay Gayrimenkul&İnşaat Şirketi her yıl yaparak gelenekselleştirmeyi planladığı İskilip Dolması davetini bu yıl da sürdürdü.
  2. Eşref Hoca Caddesi üzerinde yapımı bitme aşamasına gelen Uzay Cadde Projesi Şantiyesi’nde düzenlenen dolma ikramı geleneğinde 2 binin üzerinde misafiri ağırlayan şirket ortakları Mehmet Çakır ve Murat Kılıçoğlu, konuklarıyla yakından ilgilendiler.
  3. Dolma davetine Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Başkan Yardımcıları Ahmet Yabacıoğlu, Turhan Candan ve Alper Zahir,  MÜSİAD Başkanı Ahmet Köksal, Hitit Gazeteciler ve yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Urhan, belediye meclis üyeleri, TSO yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile binlerce Çorumlu katıldı.
  4. Uzay Gayrimenkul&İnşaat Şirketi sahiplerinden Murat Kılıçoğlu, dolma geleneği davetine katılanlara teşekkür ederken, bu geleneğin inşaatı devam eden Uzay Cadde, Uzay Bahçe, Uzay Tiyatro ve Uzay Bahçelievler Projelerinde de devamını yapmayı planladıklarını kaydetti.
  5. Şirket ortaklarından Mehmet Çakır da Çorum’u böylesi bir vesile ile biraraya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.