VALİ, YAVRUTURNA’YI DİNLEDİ

  1. Yavruturna’da sorunlar dinlendi Vali Necmeddin Kılıç, Halk Günü toplantılarına Yavruturna Mahallesi ile devam etti.
  2. Çorum Valiliği tarafından vatandaşların sorunlarının birebir incelenmesi ve çözüme kavuşması amacıyla düzenlenen Halk Günü toplantısı, bu hafta Yavruturna Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Vali Necmeddin Kılıç başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yahya Çoban, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile mahalle sakinleri katıldı. Toplantıda ilk olarak İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Çorum’daki asayiş uygulamaları hakkında mahalle sakinlerini bilgilendirdi.
  3. Kolcu’nun sunumunun ardından toplantı Vali Necmeddin Kılıç başkanlığında devam etti. Soru-cevap bölümü öncesinde bir konuşma yapan Vali Kılıç, ihtiyaç sahiplerine Çorum Valiliği olarak yardım ettiklerini, yardım almayan ihtiyaç sahiplerinin kendilerine bildirilmesi gerektiğini belirtti.
  4. Vatandaşları bu konuda “Hassas” davranmaya davet eden Vali Kılıç, kurumlar tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler de verdi.
  5. Vali Kılıç’ın konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.