VALİ KÖYLÜLERİ DİNLEDİ

  1. Vali Necmeddin Kılıç, hafta sonu Samsun yolu güzergâhında bulunan merkez ilçeye bağlı 12 köyü ziyaret ederek bazı inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.
  2. Vali Kılıç’ın Kuşsaray, Eskice, Konaklı, Ayvalı, Karahisar, Güvenli, Küçükdüvenci, Boğacık, Değirmendere, Hızırdede, Güney ve Çomarbaşı Köylerine yaptığı ziyarette İl Jandarma Komutanı J. Alb. Abdurrahman Başbuğ ve ilgili daire müdürleri de hazır bulundular.
  3. Ziyaret edilen köylerde köy muhtarı, ihtiyar heyeti ve köy halkı ile görüşen Vali Kılıç, köylerin birçok alt ve üst yapı sorunlarının çözüldüğünü memnuniyetle müşahede etti.
  4. Bunun yanında köylerin müşterek sorunlarını ve taleplerini dinleyerek sorunların imkânlar ölçüsünde çözülmesi için ilgili kurumlara talimatlar veren Vali Kılıç, ayrıca köy halkıyla da ayrı ayrı sohbet etti. Vali Kılıç, vatandaşların bireysel sorunlarını da dinledi.
  5. Devletin güçlü bir devlet olduğunu, her zorluk ve engeli aşabilecek kudrette olduğunu ifade eden Vali Kılıç, sosyal devlet anlayışıyla vatandaşların her zaman hizmetinde ve yanında olacağını, her konuda kendilerine yardımcı olunacağını söyledi.
  6. Ziyaret edilen köylerde çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Kılıç, onlara çeşitli hediyeler vererek çocukları sevindirdi.