ESNAFIN TAPU SEVİNCİ

  • Çorum Sanayi Sitesi ile Ankara yolu üzerinde inşa edilen sanayi dükkanlarının tapularının teslimine başlandı.
  • Hitit 19 Yapı Kooperatifi tarafından yapılan dükkanların inşaatı tamamlandı. Tapuların teslimi de bugünden itibaren üyelere teslim ediliyor. Bugün öğle saatlerinde Çorum Tapu Müdürlüğünde ilk tapuların teslimi ile ilgili bir tören düzenlendi. Törende Tapu Müdürü Mehmet Oymak, Kooperatif üyelerinin tapularını hazırladıklarını belirterek, Hitit 19 Yapı Kooperatifi Başkanı Nurullah Müstet’e teslim etti.
  • Kooperatif Başkanı Nurullah Müstet, ilk etap dükkanların tapularını teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kendilerine inanarak, destek veren ve yardımcı olan başta yönetim kurulu üyeleri olmak üzere kooperatif üyelerine teşekkür eden Müstet, her konuda kendilerine yardımcı olan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye de ayrıca teşekkürlerini sundu.
  • Kendisinin daha önce 162 dükkanı yaparak üyelerine teslim ettiğini, bu proje ile de 460 dükkanın bitirilerek üyelere teslim edecek duruma geldiğini anlatan Müstet, bugün 43 üyeye tapularını vereceklerini, ayrıca etap etap da üyelerin tapularını teslim edeceklerini de sözlerine ekledi.