GEÇMİŞTEN GELECEĞE GÜLÜMSE

  1. Şehit Onur Bakbak İlkokulu tarafından yürütülen “Geçmişten Geleceğe Gülümse Projesi” kapanış töreni düzenlendi.
  2. Şehit Onur Bakbak İlkokulu tarafından uygulamaya konulan proje çalışmalarının sonuç değerlendirmelerinin yapıldığı törene Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Hitit Üniversitesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Meral Demiryürek, Yrd. Doç. Dr. Özlem SİR Gavaz, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
  3. Okul Müdürü Cemalettin Tunç programın açılışında çalıştıkları projeler hakkında bilgi vererek, yürüttükleri projelere desteklerinden dolayı paydaşlara teşekkür etti.
  4. İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Şehit Onur Bakbak İlkokulu tarafından yürütülen “Geçmişten Geleceğe Gülümse Projesi”nin çok sayıda paydaşla yürütüldüğünü ve başarılı bir sonuç alındığını belirterek emeği geçenleri tebrik etti.
  5. Belediye Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan ise,  Çorum Belediyesi olarak eğitimle ilgili projeleri her zaman desteklediklerini söyledi ve başarılarından dolayı projede yer alan öğretmen ve öğrencileri kutladı.
  6. Yürütülen projelerle ilgili yapılan sine-vizyon gösterisi sonrasında proje çıktıları ve kitapçıklar öğrencilere ve misafirlere dağıtıldı.