ALACA’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

  1. AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz’ı ziyaret etti.
  2. İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu, il genel meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu ziyarette belediye çalışmaları hakkında belediye başkanı Muhammet Esat Eyvaz bilgiler verdi.
  3. Alaca İlçesinin bir şantiyeye döndüğünü belirten Eyvaz, tüm alt yapı çalışmalarını bitirdiklerini elektrik, doğalgaz, kanalizasyon ve içme suyu şebekesi, yağmur suyu şebekesinin yenilenerek bittiğini, kısa zamanda ilçenin asfalt çalışmalarının da bitirilerek ilçenin çehresinin yenileneceğini kaydetti.
  4. Eyvaz, ilçede %70 oranında aboneye ulaşılarak doğalgaza kavuşturulduğunu da açıkladı.
  5. Ankara-Zile ve diğer yolların asfalt çalışmalarının sezon sonuna kadar tamamlanacağını söyleyen Eyvaz, ayrıca ilçe yolları tamamlanırken de kaldırımlarının yenileneceğini bununda çalışmalarına başlanıldığını vurguladı.
  6. Seçim zamanı projelerin büyük bir kısmının gerçekleştiğini ek olarak Sivritepe, Cumhuriyet mahallesi, Denizhan Mahallesi ile birlikte ilçeye 12 park yapıldığını söyleyen Eyvaz, TOKİ konutlarıyla birilkte ilçenin yeni bir yaşam alanına kavuşacağını da sözlerine ekledi.
  7. İl Başkanı Karadağ, Belediye Başkanı Esat Eyvaz ve ekibine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.