MİLLETTEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE YARINLARA İLERLİYORUZ

  1. Ak Parti İl Başkanı Karadağ, Alaca’da esnaf ziyaretinde bulundu.
  2. Alaca İlçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinin ardından ilçeyi gezen İl Başkan Karadağ, esnaflara uğrayarak hayırlı bol bereketli kazançlar temennisini ileterek belediyenin ve teşkilatın çalışmalarından ve yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini sordu. İlçe esnafının ağırlıklı olarak yol çalışması nedeniyle sokakların şantiye haline döndüğünü belirtmeleri, geçici olan bu durumun bitmesi halinde ilçelerinin çehresinin değişeceğini ifade etmeleri dikkat çekti.
  3. Ziyaretler sırasında Ak Parti’nin Belediyecilik alanında çığır açtığına değinen Karadağ, hizmetlerin insanlar açısından yaşanabilir bir yer olması için yapıldığını, çehresi değişen yerleşim alanlarında insanların huzur içinde yaşadığını ifade etti.
  4. Milletin yapılan hizmetleri ve değişen Türkiye’yi gördüğünü, ülkemizin hatırı sayılır, Dünya Müslüman ve diğer coğrafya ülkeleri tarafından önemsenen bir ülke haline geldiğini anlatan Karadağ, bu gücün sahibinin millet olduğunu ve yapılanların da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde gerçekleştiğini belirtti.
  5. “Biz Milletten aldığımız güç ve Allah’ın inayetiyle yarınlarımıza daha emin adımlarla ilerliyoruz” diyen Karadağ, ilçe esnafına gösterdikleri ilgi ve samimiyetten dolayı teşekkür etti.
  6. Karadağ, ziyaret sırasında esnaflarda karşılaştığı Alaca Avni Çelik MYO’da öğrenim gören öğrencilerle ilçedeki memnuniyetlerini sorarak yeni neslinde fikrini aldı.