BÜTÜN RENKLER BİR ARAYA GELDİ

  1. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94’üncü yıl dönümü dolayısı ile Çorum’da Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi.
  2. Anitta Otel’de düzenlenen resepsiyon, bürokrat, siyaset, iş dünyası, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getirdi.
  3. Resepsiyona Vali Necmeddin Kılıç, Garnizon Komutanı Pers. Alb. Çetin Öcal, CHP Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Tufan Köse, CHP TBMM grup başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Abdurrahman Başbuğ, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Baro Başkanı Av. Altan Akpınar, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
  4. Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan resepsiyonda Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Vali Necmeddin Kılıç kürsüye geldi. Kılıç,
  5. Resepsiyona gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşekkürlerini sunarken, Türk milletinin ezelden ebede uzanan tarih yolculuğunda çok önemli bir dönüm noktası olan ve ileride yepyeni ufuklar açan Cumhuriyetin 94 üncü yıl dönümünü kutlamanın gururu, heyecanı ve bilinci içinde olduklarını, bunu paylaşmaktan onur ve mutluluk duyduklarını belirtti.
  6. Cumhuriyetin 94’üncü yılı pastasının kesilmesi ve konuklara ikramın ardından resepsiyon sona erdi.