VERGİDE YARIN SON GÜN

    1. Çorum Belediyesi, İlan Reklam Vergileri ( tabela) konusunda mükelleflere uyarıda bulunularak, ikinci taksitlerin son ödeme tarihinin 31 Ekim 2017 Salı günü olduğunu bildirdi.

  1. Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, “Belediye sınırları ile mücavir alanlar içinde yapılan her türlü ilan ve reklam, İlan ve Reklam Vergisi’ne tabidir. 2 taksit halinde tahsil edilen ilan ve reklam vergisinin ödenmesi hususunda Hemşehrilerimiz duyarlı davranacaklardır. Ayrıca belediye gelirleri içerisinde önemli bir yer tutan İlan Reklam Vergisi’nin yatırılması hususunda gerekli hassasiyeti gösteren vatandaşlarımız, şehrimize yapılan ve yapılacak olan güzel hizmetlere katkı sunmakta ve Çorum’umuzun daha da güzelleşmesine destek vermektedirler. Bundan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
  2. Vatandaşların, Çorum Belediyesi’ne ait tüm borçlarını, kredi kartı ve internet üzerinden online ödeyebildiklerini de hatırlatan Ahmet Yabacıoğlu, “Anlaşmalı bankalardan ve belediyemizin bir başka hizmeti olan 333 0 333 numaralı telefonu arayarak telefon bankacılığı sistemi ile de borçlarını ödeyebilirler” diye konuştu.