İÇANADOLU’NUN EN BÜYÜĞÜ

  1. Çorum’da kapasitesi bakımından bölgenin en büyük salonu olan Yıldızpark Düğün Salonları, bir süre önce hizmete açıldı.
  2. Mehmet Tahtasız, Doğan Ergün, Sezgin Aras, Nurettin Ateş ve Faruk Yılmaz’ın ortağı olduğu Yıldızpark Düğün salonları, samsun yolu 1. Kilometrede bulunuyor.
  3. 6.5 metre yüksekliğe sahip olan ve kolon bulunmayan Yıldızpark’ta 1000 kişilik, 750 kişilik, 600 kişilik ve 400 kişilik olmak üzere 4 ayrı salon yer alıyor.
  4. Salonlar, önceki gün basına tanıtıldı. Tanıtım sırasında açıklamalarda bulunan ortaklardan Faruk Yılmaz, 4 salonun 3’nün hizmete açıldığını, 600 kişilik salonun ise yüzde 70 seviyesinde tamamlandığını kaydetti.
  5. İç Anadolu toplam kapasitesi en yüksek salonunu Çorum’a kazandırmanın gururu ve mutluluğu içerisinde olduğunu söyleyen Faruk Yılmaz, işletmeyi inşaa ederken Türkiye’nin çeşitli kentlerini gezerek fikir sahibi olduklarını vurguladı.
  6. Salonlarının hiçbirinde kolon bulunmadığını, 6.5 metre yüksekliğine sahip salonların, Havalandırma ve ısıtma sistemlerinin de en üst seviyede olduğunu anlatan Faruk Yılmaz, yemekli 1200, yemeksiz organizasyonlarda da 3 bin kişiye göre düzenleme yapıldığını vurguladı.
  7. Salonlarında otopark sorunun belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün katkılarıyla çözdüklerini ve 750 araç kapasiteli otoparklarının Faruk Yılmaz, daha önce çalıştığı işletmeler hakkında da bilgiler verdi.
  8. Mutfak kadrosunun usta öğreticilerden oluştuğunu, hizmet kadrosunda da deneyimli çalışanların olduğunu, her salonun arkasında konukların dinlenebileceği alanların da bulunduğunu vurgulayan Yılmaz, amaçlarının hizmet çıtasını yükseltmek olduğunu, sadece Çorum’a değil, çevre il ve ilçelere de hizmet verebilmek arzusuyla hareket ettiklerini de sözlerine ekledi.
  9. Yılmaz, daha sonra da kurum çalışanlarını tanıttı.