AK BAŞKANLAR TOPLANDI

  1. AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, partili belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.
  2. Katipler Konağı’nda düzenlenen toplantıya Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı.
  3. Toplantıda konuşan İl Başkanı Karadağ, her ay ilçe başkanları ve belediye başkanları ile bir araya geldiklerini, bugün de birlikte böyle bir toplantı organize ettiklerini ifade etti.
  4. Çorum’da sorunsuz olarak ilçe kongrelerini sorunsuz olarak bitirdiklerini anlatan Karadağ, sürecin başarılı bir şekilde geçmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
  5. Kadın Kollarında 8, gençlik kollarında da 9 ilçe kongresinin sorunsuz şekilde gerçekleştirildiğini söyleyen Karadağ, kongrelerdeki hava ve coşkunun da kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.
  6. Yapılan hizmetlerden de bahseden ve özellikle de kırsalda yapılan hizmetleri anlatan Başkan Karadağ, 2019 seçimlerine giderken gerek teşkilatlar, gerek özel idare, gerekse belediyelerde yenilenme, yeni bir dinamizm kazanmanın gayreti içerisinde olduğunu vurguladı.
  7. 2019 seçimlerinin öneminden de bahseden ve şimdiden seçim hazırlığına başladıklarını ifade eden Karadağ, sıkılmadık el, gidilmedik hane bırakmayacaklarını dile getirdi.