AK KADINLARDA NÖBET DEĞİŞİMİ

  1. AK Parti Mecitözü Kadın Kolları Başkanlığı’na Serap Yılmaz seçildi.
  2. 5.Olağan İlçe Kadın Kolları Kongreleri kapsamında Mecitözü ilçesinde kadın kolları kongresi gerçekleştirildi. İl Başkan Yardımcıları, kadın Kolları İl Başkanı Meryem Demir, Mecitözü İlçe Başkanı Alişan Yaşar ile teşkilat mensuplarının katılımı ile gerçekleşen kongrede kadın kolları başkanı Ebru Atmaca görevi Serap Yılmaz’a devrederken, başkan yapmanın onur ve gururunu yaşadığını dile getirdi ve yeni yönetime başarılar diledi.
  3. Serap Yılmaz ise, “Bizim davamız demokrasi davası, Türkiye’yi büyütme davası, milletimizi yüceltme davası” ifadelerini dile getirdi.
  4. AK Parti Mecitözü İlçe Başkanı Alişan Yaşar da, görevi devreden başkan ve yönetimine teşekkür ederken, yeni seçilen başkan ve yönetimine de başarılar diledi.
  5. İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ise, kongre süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
  6. Konuşmaların ardından tek liste halinde seçim yapıldı. Serap Yılmaz’ın başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda Ayşe Kafabay,  Ergül Aksu, Fatmagül Öz, Serpil Özcan, Şükran Arduç, Gülten İşçi, Ergül Erdem, Hacer Yılmaz, Arzu Arun, Fatma Eker, Sema Erdem, Gülhan Şahin, Elçin Biçer ve Şöhret Çatal yer aldı.