CUBES ANKARA’YI İNCELEDİLER

  1. AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal geçtiğimiz günlerde inşaat sektörünün tecrübeli firmaları Lejant Mimarlık ve Nuhoğlu İnşaat iş birliğiyle yapımı devam eden Cubes Ankara’nın satış ofisini ziyaret etti.
  2. Milletvekili Ceritoğlu Kurt ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başaranhıncal, Ankara’nın yeni projesi olan ‘Cubes Ankara’yı gezerek projenin tüm detaylarını inceledi.
  3. Çorum’un tanınmış iş adamlarından Dalgıç Gruop Yönetim Kurulu Üyesi Eren Dalgıç’tan proje ile ilgili tüm bilgiler alan Kurt ve Başaranhıncal, fonksiyonel ve şık mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ve merkezi lokasyonuyla Cubes Ankara projesinin Ankara’nın kalbi Çukurambar’a önemli bir değer katacağını düşündüklerini söylediler.
  4. Cubes Ankara, 85 bin m2 satılabilir konut ve ofis alanı, 44 bin m2 ticari alan, 76 bin m2 35 – 180 m2 arasında değişen modüler bağımsız birim olmak üzere; yaklaşık 1.000 adet konut, ofis ve özel yapılı üniteden oluşuyor.
  5. 2 ayrı blok halinde planlanan projede A Blok konut, home office ve exclusive rezidansları; B Blok ise ofis, otel ve kurumsal kiralanacak ofisleri kapsıyor.