UYKU DÜNYASINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

  1. Uyku Dünyası, Çorum’da yeni bir şube daha açtı.
  2. Yatak, Baza ve Başlık’ta Çorum’da 4 adet fabrika satış mağazası ile 12 yıldır hizmet veren Uyku Dünyası, 5. mağazasını açmanın mutluluğunu yaşıyor. Dr. İlhan Gürel Caddesi’nde bulunan Uyku Dünyası; 1500 m2 alanı ile bölgenin de en büyük yatak, baza ve başlık mağazası oldu.
  3. Mağazanın açılışına Vali Necmettin Kılıç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, TSO Başkan Yardımcısı Fikret Tepençelik, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, Ak Parti eski İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Şoförler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Lokantacılar Odası Başkanı İsmet Çıtak, Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  4. Açılışın ardından mağazayı gezen protokol ve davetliler, Uyku Dünyası’nın yeni mağazasını incelediler. Uyku Dünyası logosunun yer aldığı pastayı ise Vali Necmettin Kılıç ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü birlikte kesti. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, kesilen pastadan kendi elleriyle ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç’a ikram etti.
  5. Uyku Dünyası sahiplerinden Burak Erkan açılışta yaptığı açıklamada, Kayseri merkezli bir firma olduklarını belirterek, ”Yatak, Baza, Başlık üretimi ve satışı yapmaktayız. Şuan Türkiye’de 120 satış noktamız bulunmaktadır. Ayrıca 10 fabrika satış mağazamızda var. Bugün 11. fabrika satış mağazamızın açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çorum’da farklı yerlerde 5 adet fabrika satış mağazamız var. Açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran davetlilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.
  6. Uyku Dünyası Kayseri fabrika sahipleri, Ali İzmirlioğlu ve Hüseyin Erkan açılış sebebiyle tüm ürünlerde yapılan %30 indirimin hafta sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Müşterilerden gelen yoğun istek üzerine bu kararı aldıklarını belirten fabrika yönetimi, hafta sonuna kadar %30 indirimimiz devam edecektir denildi.