ÇORUM BELEDİYESİ BÖLGENİN EN İYİSİ

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Geldi, Başkan Külcü ve ekibini tebrik etti

 1. Çorum Belediyesi’nin başarılı çalışmalarının halkta yarattığı memnuniyet AK Parti Genel merkezi tarafından da takdir ediliyor.
 2. Ankara, İstanbul, Bursa ve Balıkesir gibi Büyükşehirlerin belediye başkanlarının yenilenme adı altında görevlerinde istifa ettiği AK Parti’de genel merkez yönetimi belediyeleri mercek altına aldı.
 3. Tüm belediyelerle ilgili bir çalışma başlatan parti genel merkezi, başkanların performansını takip ediyor, düzenlediği anketlerle de halkın memnuniyetini ölçüyor.
  Çorum’un da aralarında bulunduğu 135 belediyeden sorumlu Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, bu çerçevede Çorum’a gelerek belediyeleri ziyaret etti. Ziyaretlerde Geldi’ye AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Tuzcu da eşlik etti.
 4. Ziyaretler hakkında bilgi aldığımız Mustafa Tuzcu, partili belediyeleri ziyaretlerinde başkan ve meclis üyeleriyle görüştüklerini anlattı. Tuzcu, ziyaretler sırasanıda yapılan anketleri değerlendiren Mehmet Geldi’nin belediyelerin kurumsal performanslarına baktığını, yapılan eksikliklerin giderilmesi konusunda düşüncelerini paylaştığını anlattı.
 5. Hizmetlerin daha verimli hale getirilmesi amacıyla her yıl rutin bir şekilde yapılan bu ziyaretlerin istifa sürecine gelmesi nedeniyle fazla dikkat çektiğine işaret eden Mustafa Tuzcu, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’nin Çorum Belediyesi’ni ziyareti sırasında ise, belediye başkanı Muzaffer Külcü’nün performansından memnuniyetini özellikle dile getirdiğini açıkladı.
 6. Geldi’nin Çorum Belediyesi’nin yapılan anket değerlendirmelerin de bölgenin en başarılı belediyesi olarak görüldüğünü açıkladığını söyleyen Mustafa Tuzcu, diğer belediyelerle ilgili ise olumsuz bir durumun söz konusu olmadığını kaydetti.
 7. Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgöz ise, facebook hesabından ziyaretle ilgili bir paylaşımda bulundu.
 8. AK Parti Genel Merkez yerel yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’nin, belediyeyi ziyaret ederek hem belediye başkanı Muzaffer Külcü ile hem de belediye meclis üyeleri ile bir araya gelerek sohbet ettiğini açıklayan İsmail Akgöz, “Geldi, genel merkezimizin yerel yönetimlerle ilgili beklenti ve talimatlarını bizlere iletti. Geldi, toplantı sonunda Genel Merkezimiz tarafından yapılan Memnuniyet anketi sonuçlarını da bizlerle paylaştı. Bölge iller arasında en iyi anket sonuçlarına sahip olduğumuzu belirtip, başarılı çalışmalarımızdan dolayı tebrik ve teşekkür etti” bilgilerini takipçileri ile paylaştı.
 9. Görülen o ki, Çorum Belediye Başkanlığında ikinci dönemini yaşayan Muzaffer Külcü’nün Çorum’a kazandırdığı eserler, yaptığı hizmetler Çorum halkı tarafından takdir ediliyor.
 10. Halkın memnuniyetini gören parti genel merkezi de Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ve ekibini tebrik etmekten geri kalmıyor.