SANAYİ ESNAFI TAŞINIYOR

  1. Küçük Sanayi Sitesi Bölgesi, Çorum-Ankara yolu üzerinde Çorum Belediyesi ve Hitit 19 Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi öncülüğünce yapımı Al-Ka İnşaat tarafından tamamlanan 448 işyerinde tapularını alan dükkan sahipleri yeni işyerlerine taşınmaya başladı.
  2. Yeni işyerine ilk taşınan esnaf ise Acar Kardeşler Şase Makas Tamiri Sahipleri Ercan ve Osman Acar Kardeşler oldu. Yıllardır KSS 15. Cadde’de faaliyet gösteren Acar Kardeşler artık kendi işyerlerinde olmanın mutluluğunu yaşıyor.
  3. Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun da, yeni işyerlerine taşınan Acar Kardeşler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Acar Kardeşler’e yeni işyerlerinde bol ve bereketli kazanç dileyen Uzun, ayrıca işyerlerinin yapımında emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
  4. Başkan Uzun’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Acar Kardeşler ise, her sorunlarında yanlarında olan Oda Başkanları Necmettin Uzun’a ayrıca teşekkür ederek, Uzun’un her zaman destekçisi olacaklarının mesajını verdiler.