GÜL, PRİM TALEP ETTİ

  1. Çorum Belediyespor’un antrenmanı adeta tatlı geçidine sahne oldu.
  2. Adil Nezih Kayışoğlu ve eski yöneticilerden Halk Bank Şube Müdürü İsmail Karabay tarafından yapılan antrenmandan sonra tatlı ikram edildi.
  3. Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Zeki Gül ve yöneticilerin de izlediği antrenman sonrası İsmail Karabay ve Adil Nezih Kayışoğlu tarafından teknik heyet futbolculara birer tepsi tatlı ikramı yapıldı.
  4. Kulüp Başkanı Zeki Gül, İsmail Karabay ve Adil Nezih Kayışoğlu’na bu jestlerinden dolayı teşekkür etti. Gül, grupta liderliğe yükselen ve şampiyonluk hedefine giden takıma tatlı ikramının güzel olduğunu ancak futbolcuları motive etmek için Çorumlulardan tatlının yanında primde beklediklerini söyledi.
  5. Başkan Gül, hedefe giden yolda futbolcuların motivasyonu açısından primin önemine dikkat çekti. Gül’ün bu açıklamasının ardından İsmail Karabay ve Adil Nezih Kayışoğlu önümüzdeki haftalarda takıma prim vermeyi kabul ettiler. Başkan Gül de iki Çorum Belediyespor sevdalısına bu yaklaşımlarından dolayı teşekkür etti ve bu davranışın herkese örnek teşkil etmesi gerektiğini de dile getirdi.