BELEDİYE, OSMANİYE’YE BİLENİYOR

  1. Çorum Belediyespor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Osmaniyespor maçının hazırlıklarına bugün yaptığı çift kale ile devam etti.
  2. Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan çalışmaya sakatlıkları devam eden Salim ve Doğan Can katılmazken, iki oyuncu takımdan ayrı düz koşu yaptı.
  3. Teknik direktör Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan çift kalede Beyaz Takım, Sercan, Abdullah, Yakup, Doğukan, Özgür, Mert, Murat Hacıoğlu, Yasin, Taner ve Abuzer tertibiyle mücadele ederken, Kırmızı Takımda ise Ramazan, M. Zahit, İzzet, M.Haktan, Erhan, Batuhan, Kıvanç, Y.Burak, Emre, Selim ve M.Enes yer aldı.
  4. Oldukça çekişmeli geçen çiftkale 2-2 biterken, Beyaz Takımın gollerini Yasin, Kırmızı Takımın gollerini ise Taner (kendi kalesine) ve M.Enes attı. Futbolcuların hırslı oldukları gözlendiği çift kaleyi Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün yanı sıra yöneticiler Sinan Özdilli,  Fahri Yandık ve Mustafa Altunkaya da izledi.
  5. Belediyespor, yarın yapacağı antrenmanla Osmaniyespor maçının hazırlıklarına devam edecek.
    Diğer yandan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Köse, bugün yapılan çift kale sonrası teknik heyet ve futbolculara tatlı ikramında bulundu. Köse, bir deplasman maçında da taraftarlara otobüs tahsis etme sözü verdi. Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, jestinden dolayı Mustafa Köse’ye teşekkür etti.