VETERANLAR ZİRVEDE

  1. TMVFL Orta Karadeniz Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi maçları hafta sonu oynanan üç maçla sona erdi.
  2. Cumartesi günü Ordu Bezirganoğlu Veteranlar ile Çorum Veteranlar takımları Ordu Ulubey stadında karşı karşıya geldiler. İlk yarıda iki takımda girdikleri pozisyonlarda gol atma başarısı gösteremeyince her iki takımda soyunma odasına 0-0 beraberlikle gitti. İkinci yarıda da gol girişimleri devam etse de maçta ki tek gol son dakika da Çorum Veteranlar oyuncusu Ender’in frikiğinden geldi. Son dakika da attığı golle maçtan üç puanla ayrılan Çorum Veteranlar TMVFL Orta Karadeniz grubunda haftanın yeni lideri oldu.
  3. TMVFL Orta Karadeniz grubu ikinci hafta maçında Samsun Metro Veteranlar ile Bafra Veteranlar takımları Samsun’da karşı karşıya geldiler. Çekişmeli geçen mücadele başladığı gibi 0-0 bitti.
  4. Pazar günü iki Sinop takımı Ayancık Veteranlar ile Sinop Tersanespor takımları Ayancık’ta karşı karşıya geldiler.. Sinop Tersanespor ikinci yarıda Ömer’le 1-0 öne geçti. Ayancık Veteranlar ise maçın son dakikalarında kazandığı penaltı atışından Barış’la yararlanamayınca beraberlik şansını da kullanamamış oldu.