ETİ’YE HEMŞEHRİ DESTEĞİ

  1. Sinop’ta Öyük Dürüm isimli bir işletmenin sahibi olan Çorumlu genç işadamı Emin Kantar, Eti Lisesi Gençlikspor’a Sinopspor maçının ardından yemek ikram etti.
  2. Genç işadamı, hafta sonu Sinopspor ile oynadığı maç için bu kente giden Etispor kafilesi ile yakından ilgilendi. Kafileye 2 gün boyunca her konuda yardımcı olan Emin Kantar, maçtan sonra da kendi işyerinde bir yemek ikramında bulundu.
  3. Yemek sırasında konuşan Eti Lisesi Gençlikspor Yönetim Kurulu üyesi Nurullah Müstet, Emin Kantar’a yaptığı ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti. Kantar’ın bir Çorumlu olarak iki gün boyunca Eti Lisesi Gençlikspor ile yakından ilgilendiğini anlatan Müstet, Sinop’ta Çorumlu genç bir işadamının Sinop’ta böyle bir işyerini işletiyor olmasından dolayı da ayrıca gurur duyduğunu dile getirdi.
  4. Emin Kantar da Çorum’dan gelen hemşehrilerini ağırlamaktan büyük bir onur duyduğunu ifade etti. Eti Lisesi Gençlikspor’a da bundan sonraki maçlarında başarılar dileyen Emin Kantar, tüm Çorumlu hemşehrilerinin de Sinop’ta bir evinin olduğunu belirtti.
  5. Kantar, daha sonra Eti Lisesi Gençlikspor Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ve sporcu kafilesiyle hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdi.