BAHÇELİEVLERDEN KÜLCÜ’YE TEŞEKKÜR

  • Çorum Belediyesi, yeni yapılaşmanın olduğu bölgelerde altyapısı güçlü yollar yapmaya devam ediyor.
  • Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Bahar Sokaklarda yoğun bir şekilde sürdürdükleri yol ve kaldırım çalışmalarında sona geldiklerini söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, çalışma yaptıkları bölgenin yapılaşmanın yeni olduğu yerler olduğunu belirtti. Asfalt çalışması öncesi yolların alt yapısını tamamladıklarını, sonrasında da kaldırım ve asfalt çalışmalarını yaptıklarını ifade eden Zahir, “Sezon sonuna yaklaştığımız bu günlerde de çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bahçelievler Mahallesi’nde 29 sokakta asfalt çalışması yaptık. Zemini güçlendirmek için 15.334 ton mekanik, 55.505 ton stabilize malzemenin serimini gerçekleştirdik. Asfaltlama çalışmaları tamamlanan bölgelerde kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Bahar sokaklar yeni yüzüyle şimdi daha güzel” dedi.
  • Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan Kızıltepe  de Çorum Belediyesi tarafından Bahar Sokaklarda yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek asfalt çalışması yapan ekiple sohbet etti.
  • Bahçelievler Mahallesi’nde Çorum Belediyesi tarafından yürütülen hizmetler için teşekkür eden muhtar Hasan Kızıltepe, Bahçelievler Mahallesinin kaldırım, asfalt ve park çalışmalarında çok fazla hizmet aldığını söyledi.