MHP’YE SALDIRANLARIN KAFASI ‘İYİ’

  • Milliyetçi Hareket Partisi Mecitözü İlçe Başkanı Hüseyin Güneş,  İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray’ın MHP ve liderini hedef alan açıklamalarına tepki göstererek, partilerine saldıranların kafasının iyi olduğunu ileri sürdü.
  • Güneş, açıklamasında,  “Ülkemizin geçtiği hassas durum göz önüne alınırsa Sayın Genel Başkanımız, Liderimiz Devlet Bahçeli ve kadrolarını bir yerlerden emir almışçasına zafiyete düşürme gayreti sergileyen bazı mihraklar, emellerine ulaşamamanın hırçınlığıyla saldırganlaşmaktadırlar. Dün partimize izansızca laf atan Aytun Çıray isimli zat, bugün Sayın Genel Başkanımıza kin kusmaya devam etmiştir.
  • Bu zatın da mensup olduğu partinin de nezdimizde yok hükmünde olduğu bilinmelidir. Meşhur atasözüdür. “Keçiye içki içirmişler kurdun evini sormuş.” Belli ki partimize izansızca saldıranların kafası “İYİ”. Gündeme gelmek adına partimize saldıran bu zata reklam için başka yollar denemesini tavsiye ederiz. Aytun Çıray ve eski partisi CHP 7 Haziran sonrası bizi HDP ile bir araya getirmek istemiş, ancak eli kanlı katillerle bir araya gelmemizin mümkün olmadığını görünce Davutoğlu ile siyasi tarihimize kara bir leke olarak geçen “istikşafi” görüşmelerle aziz Türk milletini oyalamışlardır” ifadelerini dile getirdi.
  • İP’in en büyük iyiliğini Milliyetçi Hareket Partisi’ne olduğunu vurgulayan Hüseyin Güneş,
  • “Bugüne kadar MHP içinde “İyi rol” yapan kim varsa, hepsi gitmiş orada tek çatı altında toplanmıştır. Bu zat bir de utanmadan, Sayın Genel Başkanımızın memleket meselelerine zaman ayırmasını tavsiye etmektedir. Genel Başkanımızın bu memleketin meselelerine ayırdığı zamanının zekâtı sizlerin alayına bir ömür yetecektir” dedi.