FOTOROAD ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

  • 17 Eylül 2017 Pazar günü Mehmetçik Parkı’ndan başlayan ve büyük eğlenceye sahne olan Foto Road Yarışmasında geçtiğimiz hafta ödüller sahiplerini buldu.
  • Yarışmada çekilen fotoğrafların değerlendirmeleri yapılarak dereceye girenler de belirlendi. Yunus Emre Parkı’nda ÇFK tarafından verilen kahvaltı ile birlikte dereceye girenlere ödülleri verildi. ÇFK Başkanı Atakan Akman, dernek yöneticileri ve yarışmacıların aileleriyle birlikte katıldıkları kahvaltıdaki konuşmasında,  keyifli bir organizasyonu daha geride bıraktıklarını söyledi. Düzenledikleri fotoğraf kursları, geziler, sergiler ve fotoğraf söyleşilerinin üyeleri ve fotoğraf tutkunları tarafından büyük beğeniyle karşılandığını vurgulayan ÇFK Başkanı Atakan Akman, fotoroad yarışmasının hem katılımcılar hem de seyirciler tarafından çok beğenildiğini, gelecek yıl da foto road yarışması düzenleyeceklerini kaydetti.
  • Akman, FotoRoad yarışmasına destek veren Çorum Belediyesi, Çorum Özel Hastane, Kalelioğlu Arçelik, Şamlılar Züccaciye, İntegral Mühendislik ve Has Baklava ve Börek Salonuna teşekkür etti.
  • Daha sonra fotoroad yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Yarışmada birinci olan Sefa-Betül Kaynak çifti Özel Hastaneden check up, ikinci olan Hüseyin Çalışır Kalelioğlu’ndan 500 TL hediye çeki, üçüncü olan Abdullah Umutlu ise Şamlılar Züccaciyeden 250 TL alışveriş çeki hediye edildi.