BU KOMPLEKS ÇORUM’A YAKIŞTI

  • AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
  • Bir süre önce Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunan yeni kompleksine taşılan Ticaret ve Sanayi Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Ceylan ve Başkan Külcü, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal tarafından karşılandı.
  • Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan’ın da yer aldığı ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yeni Ticaret ve Sanayi Odası’nın Çorum’a yakışır bir kompleks olduğunu söyledi.
  •  Çorum’un ekonomisiyle, sanayisiyle, ticaretiyle gerçekten çok hareketli ve nüfusu ölçeğindeki hiçbir ille mukayese edilemeyecek kadar diri  bir kent olduğunu belirten Külcü, Çorum’a böyle bir TSO kompleksinin ihtiyaç olduğunu ifade etti.
  • AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise yeni TSO kompleksinin Çorum’a yakışır bir bina olduğunu söyleyerek, “Yeni TSO kompleksimiz güzel bir mekan oldu. Çalışmanın verimliliği açısından bu tür binalar çok önemli. Çorum’a gerekliydi bu mekan. Maliyeti yüksek bina oldu. Şehrimize yakışır bir bina” dedi.
  • TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ticaret ve Sanayi Odası olarak sadece iş dünyasını temsil etmediğini, Çorum’da yaşayan bir birey olarak belediye ile ilişkilerinin sadece iş dünyası düzeyinde olmadığını, bir vatandaş olarak da belediye ile ilişkilerini yürüttüklerini söyledi.