ÇORUM’U BİRLİKTE GÜÇLÜ HALE GETİRELİM

  • Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Hitit dernekler Konfederasyonunun ziyaretinde, Ankara’da güçbirliği yapılarak, Çorum’un daha güçlü bier kent haline getirilebileceğini söyledi.
  • ivil Toplum Kuruluşlarının varlığını önemsediğini anlatan Başkan Külcü, birlikte her türlü projenin gerçekleşmesine de açık olduğunu kaydetti.
  • Ankara’da var olan varlığın daha güçlü hale nasıl getirilebileceği konusunda kafa yorulması gerektiğine işaret eden Başkan Külcü, Ankara’daki nüfus varlığının bir takım projelerle desteklenmesi gerektiğine vurgu yaptı. Var olan gücün sadece siyasi boyutuyla değil, ekonomik, kültürel ve sosyal boyutlarına da bakılması gerektiğini söyleyen Külcü, “Bu anlamda atılacak küçük adımların büyük işlerin öncüsü olduğunu görürüz. Bunun için sabretmemiz, güçbirliği yapmamız lazım. Yeni şeyleri hayal etmemiz lazım. Birlikte elele vererek birlikte hayal kurarak, bazı projeleri hayata geçirmek için çalışmamız lazım. Çorum’umuzu her anlamda Ankara’da daha bilinen, güçlü bir kent haline hep birlikte getirelim” diye konuştu.