BAKKALLAR FUARA KATILDI

  • Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası üyeleri, gıda sektörünün Karadeniz Bölgesi’ndeki en büyük buluşması olan Samsun Gıda ve İçecek Fuarı’na çıkarma yaptı.
  • Oda Başkanı Özkan Şanal öncülüğünde geçtiğimiz hafta sonu Samsun TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 2.’si düzenlenen Gıda ve İçecek Fuarı’nı gezen oda üyeleri, yeni ürünleri ve markaları yakından tanıma fırsatı buldular.
  • Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler tarafından fuar merkezinde sıcak ilgiyle karşılanan Çorum heyeti, fuarda kurulan gıda stantlarının tümünü incelerken, beğendikleri ürün ve markalardan da alışveriş yaptılar. Bu arada Oda Başkanı Özkan Şanal’a ve oda üyelerine firma yetkilerinin yoğun ilgi gösterdiği gözlenirken, Başkan Şanal ise firma yetkililerini Çorum’a davet etti.
  • Oda Yönetim Kurulu üyeleri Murat Çoban, Orhan Bolat, Adem Özmen ve Ferhat Çelik ile Oda Genel Sekreteri Mesut Artar’ın da hazır bulunduğu fuar gezisi sonunda ise oda üyeleri Ocakbaşı Balık Restaurant’ta balığın her çeşidini tatma imkanı buldu. Daha sonra Samsun’un tarihi ve turistik yerlerini gezen oda üyeleri Çorum’a mutlu bir şekilde döndüler.
  • Fuarı değerlendiren Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, fuarların oda üyelerinin ufkunu açtığını belirerek, önümüzdeki yıllarda da fuar ziyaretlerine devam edeceklerinin mesajını verdi. Şanal ayrıca Samsun fuar gezisinin başından sonuna kadar kendileri ile yakından ilgilenen Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler’e ve personellerine ayrı ayrı teşekkür etti.