GURURLANDIRAN BAŞARI!

  • Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi güreşçi Mert İlbars’ın Balkan Şampiyonu olması Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i gururlandırdı.
  • Slovenya’da yapılan 3. Yıldızlar Grekoromen Balkan Şampiyonası’nda şampiyon olan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi güreşçi Mert İlbars, Okul Müdürü Saffet Darbaz ve Beden Eğitim Öğretmeni Mesut Aydınlı ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i makamında ziyaret etti.
  • Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Mert İlbars’ın başarısından dolayı gurur duyduğunu ifade ederek “Öğrencimizin elde ettiği bu başarı bizi gururlandırdı. Gençlerimizin akademik başarıyla birlikte kültürel, sosyal ve sportif alanlarda da başarılı olması bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir. İnanıyoruz ki sağlam bir gelecek zinde, sağlıklı, dinamik, çalışkan ve başarılı gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Öğrencimi ve bu başarıda emeği geçenleri tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.
  • Yıldızlar Grekoromen Güreş Balkan şampiyonasında 54 kilogramda şampiyon olan güreşçi Mert İlbars’a hediye veren Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, gençlerden derslerini de ihmal etmeden güreş ve diğer branşlarda spor yapmalarını istedi. Eryiğit, sporcu öğrencilerden Türkiye ve dünya çapında başarılar beklediğini ve onları ihtiyaç duydukları her fırsatta destekleyeceğini sözlerine ekledi.