İŞKUR BİNASI İHALE EDİLİYOR

  • AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İŞKUR Hizmet Binası’nın ihalesinin 26 Aralık 2017 tarihinde yapılacağını, ayrıca Tapu Kadastro Binası’nın da ihale için hazırlıklarının başladığını açıkladı.
  • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile görüşen Milletvekili Ceylan, Çorum’a yapılacak İŞKUR Hizmet Binası ihalesinin 26 Aralık 2017 tarihinde yapılacağını, ayrıca Tapu Tadastro Hizmet Binası’nın da hazırlıklarına başlandığını açıkladı.
  • Milletvekili Ceylan, Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan Kışla arazisindeki Defterdarlık Kampüsü yanında yer alan yaklaşık 5 dönümlük araziye yeni hizmet binasının yapılacağını hatırlatarak, “Sayın Bakanımızla yaptığımız görüşmeler sonucunda İŞKUR Çorum Hizmet Binası’nın tamamlandı. 26 Aralık 2017 tarihinde ihalesi yapılacak.” dedi.
  • Tapu Kadastro Hizmet Binası için de Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne talimatın gittiğini belirten Milletvekili Ceylan, il müdürlüğünün hazırlıklarını tamamladıktan sonra ihale için gün alınacağını sözlerine ekledi.