KÜLCÜ’DEN TRANSFER SİNYALİ

  • Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediyespor’a devre arasında transfer yapılabileceğini açıkladı.
  • Devre arasında transfer yapılıp yapılmayacağı konusundaki soru üzerine Başkan Külcü, sezon ortasında transfer konusunda iyi hamle yapılması gerektiğini söyledi. Belediye Başkanı olarak kanaatinin takımda 1-2 noktada takviye ihtiyacının olduğu yönünde olduğunu dile getiren Başkan Külcü, yapılacak transferin takıma güç katacak düzeyde olması gerektiğini dile getirdi.
  • Yönetimin, hoca ile birlikte gereken çalışmaları yapacağını söyleyen Başkan Külcü, takviye gerekiyorsa, gerekenin yapılacağını anlattı. Takımın yaş ortalamasının 22-23 olduğunu ve geçen yıldan 6-7 yaş daha genç bir kadro oluşturulduğunu ifade eden Külcü, mevcut kadronun 3-4 takviye ile 2. Lige yükselinmesi halinde orada da başarılı olacağına inandığını vurguladı.
  • Başkan Külcü, takımda uyguladıkları başarıya yönelik prim uygulaması konusunda da açıklamalar yaptı. Şampiyon olmak için maç başı 2+ puan alınması gerektiğini dile getiren Başkan Külcü, “2 puan altını zaten maç başı, transfer ücreti olarak veriyoruz. Primi de bizi şampiyonluğa götürsünler diye veriyoruz. O nedenle böyle bir uygulamayı hayata geçirdik” diye konuştu.